Шелтер на Дубенщині потребує підтримки. Як допомогти потерпілим від насилля? (ВІДЕО)

238

1+

Єдиний у Рівненській області шелтер для людей, які зазнали насилля у сім’ї, функціонує на Дубенщині.

З міркувань безпеки ми не вказуємо адресу та не показуємо мешканців шелтера Святої княгині Ольги. Тут упродовж 9 місяців знайшли прихисток більше п’яти десятків людей, котрі постраждали внаслідок домашнього та інших видів насилля, а також внутрішньо переміщені громадяни.

Шелтер Святої Ольги відкрили у 2022 році мережею Елеос-Україна за підтримки БО «100% життя» з благословіння Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія за участі меценатів та благодійників. Наразі тут проживає до 30 людей – жінки та діти. У приміщенні тепло та затишно, облаштовано для комфортного проживання.

Проживати у шелтері можуть люди з усієї України. Тут зазначають, якщо у когось є потреба знайти прихисток від насилля та допомогу, варто звернутися до спільноти «Елеос-Україна», контакти є у вільному доступі.

Керівник «Елеос-Рівне», протоієрей Василь Лозинський, розповідає – за рахунок коштів, виділених на проєкт, створені належні умови проживання, зокрема відреставроване приміщення, але часто потреби виходять за межі грантових можливостей. Адже завжди хочеться створити кращі умови для підопічних.

Тож шелтер Святої княгині Ольги, що на Дубенщині, потребує допомоги у вирішенні побутових проблем та створення найкращих умов для мешканців.

Реквізити для допомоги:

Найменування отримувача: ЕЛЕОС-РIВНЕ ГО

Код отримувача: 41973883

Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN: UA753052990000026008030703253

Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

5169330519862350

1+