Хто спонсорує дубенський “Острівок”? (+ВІДЕО)

2048

0

Декілька років тому «Острівок» у центрі Дубна був суцільними хащами, що і змусило небайдужих жителів міста взятися за його благоустрій.

Починалось усе для ГО «Фенікс Дубно» як можливість змінити місто, та тепер доглядати за територією, де розташований пам’ятний знак Небесної Сотні, вони ходять, як на другу роботу, щоправда без фінансового забезпечення. Підтримка пересічних громадян, активна участь молоді і спонсорська підтримка – три стовпи, на яких стоїть «Острівок».

Викошена трава та знищені непрохідні хащі від Дівочої вежі до мосту, квітуча Алея Небесної Сотні та реконструйоване мотузкове містечко. Перелік добрих справ волонтерів поповнюється щоденно. В планах зробити вхідну арку з переплетених троянд, провести освітлення та довести до ладу міст через річку.

Марина Горук зізнається, волонтери працюють не за гроші, а за ідею. Щомісяця на благоустрій острівка витрачається більше 1 500 гривень. Частину коштів на витрати компенсовують за допомогою мотузкового парку, який волонтери облагородили та взяли в оренду. Часто пропонують допомогу мешканці Дубна, хто – інструментом, хто – коштами, хто докладає власну працю.

За чистотою та дезінфекцією на острівку ретельно слідкують, тому можна сміливо відпочивати на майданчику всією сім’єю. На території працює мотузковий парк, дитячий майданчик, тролея, а волонтери перебувають на його території зранку до вечора. Наразі дубенчани зрозуміли, благоустрій міста в руках його мешканців. І для ГО «Фенікс Дубно» це не просто слова.

0