У Рівному чоловік ледь не підірвав водоканал (+ВІДЕО)

481

0

Співробітники СБУ затримали чоловіка, який планував здійснити диверсію на водоканалі в Рівному і працював з ФСБ. Про це повідомляє пресцентр СБУ в суботу, 12 вересня.

Оперативники встановили, що в травні 2020 року житель Одеської області встановив контакт з кадровим співробітником ФСБ РФ. За завданням куратора спочатку він передавав іноземній спецслужбі інформацію про один з військових об’єктів Одеської області.

Також зловмисник запропонував представникам ворожої спецслужби свої послуги в скоєнні вбивств українських військових, задіяних в операції Об’єднаних сил.

У вересні 2020 року агент ФСБ отримав нове завдання від кураторів – вчинити диверсію на одному з об’єктів Рівненського облводоканалу.

Контррозвідники затримали диверсанта безпосередньо після закладення вибухового пристрою.

Як відзначили в СБУ, диверсія могла б привести до тривалого припинення водопостачання майже 50% побутових і промислових споживачів в Рівному і інших районах області.

Зараз вирішується питання про повідомленні слідчими СБУ затриманому про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.111 (державна зрада) і ст. 113 (диверсія) УКУ та обрання запобіжного заходу.

0