У Дубні дітей навчали робототехніці та програмуванню (ВІДЕО)

217

1+

У Дубні сьогодні, 8 серпня, діти та підлітки навчалися робототехніці та програмуванню. Відповідні майстер-класи проводили представники громадської організації «Територія сталого розвитку» на базі закладу «Центру науково-технічної дитячої та юнацької творчості».

Заняття проходили за сучасними освітніми STEM-методиками і слухачам майстер-класи сподобалися, кожен із них отримав подарунок. Загалом, заняття у Дубні відвідало більше 40 дітей.

Проведення майстер-класів стало можливим завдяки проєктам, які виконує громадська організація за підтримки Українського Жіночого Фонду та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.

Під час занять викладачі намагалися якнайбільше зацікавити юних слухачів та продемонструвати, саме за новітніми технологіями – майбутнє. Адже у 2020 році саме вихованці Сергія та Ганни Теличко зайняли друге місце зі ста країн на всесвітній оліпіаді з робототехніки.

Ці заняття стали ще одним кроком до запровадження гуртків та навчальних предметів з робототехніки у навчальних закладах Дубна.

Про враження юних слухачів та перші результати майстер-класів дивіться у сюжеті ІА «Теза».

1+