Точка зору. Василь Антонюк про чорний піар, «червону» зону та конкурентів на виборах (ВІДЕО)
У студії ІА «Теза» – Василь Антонюк, міський голова Дубна. Цього року він також змагається за крісло міського очільника, йдучи шляхом самовисування.
Останнім часом діяльність Василя Антонюка часто обговорюється у Facebook, особливо після оприлюднення звіту роботи за роки його діяльності. Не оминули і тему місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня.
Василь Михайлович відкрито заявив, що не заручався підтримкою політичних партій, а ситуація, яка нещодавно сталась з розповсюдженням фейкових агіток, не що інше, як «брудні політичні ігри» конкурентів.
Окрім цього ми обговорили питання, які гостро стоять перед жителями нашого міста: початок опалювального сезону, зарахування Дубна у «червону» зону та реконструкцію мосту.