“Сестричко де ти: на Дубенщині досі шукають зниклу жінку (+ВІДЕО)

622

0

Поліція та селяни приголомшені: зникла безвісти жінка буквально у всіх на очах досі у розшуку.

У неділю, 2 травня, до поліції повідомили про те, що 83-річна мешканка села Певжа, колишнього Млинівського району, не повернулася додому після богослужіння у місцевому храмі. Васейко Ганна Федорівна, 15.02.1938 року народження. Була одягнута у довгу куртку синього кольору, чорні валянки та вишневу хустку.

Поліцейські, рятувальники та селяни прочісують хащі, обходять закинуті двори. Дивляться у кожний закуток, обстежують льохи та колодязі. Інші пошукові групи ходять полями, лісосмугами та біля водойм. Дивляться і з повітря.

Рідна сестра пані Ганни Віра каже, що обидві одинокі, тому живуть разом. Та вже третю добу як сестри немає після освячення паски. Ще як поверталася з кошиком із церкви о пів на четверту ночі її зустріли односельці. Потому жінку уже ніхто не бачив.

«Бабу обігнали. Ми пішли. Ще 5-10 хвилин минуло, як не стало баби», – каже Оксана, яка була останньою, хто бачив жінку.

Куди поділася, що сталося – приголомшені і селяни і пошуківці.

«Це здивування. Відстань від церкви додому невелика», – каже поліцейський офіцер громади Михайло Колоєзд.

До півтора кілометра центральною вулицею.

«Розглядали першу із версій, що вона могла через похилий вік, чи забути дорогу додому, чи куди вона йде і таким чином звернути не туди, куди потрібно», – кажуть в місцевій поліції.

Та пані Віра стверджує, що її сестра в здоровому глузді і їй важко ходити. Відтак далеко зайти не могла, а в радіусі 10 кілометрів все оглянули і не раз. У селян свої припущення.

«Це просто вивезена з села, або збили, або так вивезли. Тут її немає в селі», – каже місцевий Олександр.

Але знову питання – нащо комусь викрадати літню жінку. Версію стосовно ДТП розглядали і в поліції. Та схильні її відкинути.

«Будь-яких слідів, які б вказували на те, що відбулося якесь зіткнення транспортного засобу із громадянкою, в нас таких відомостей немає», – переконує т.в.о керівника слідства Млинівського відділення поліції Роман Гасяк.

0