Про плани на 2023 рік та нагороду від Залужного – міський голова Дубна (ВІДЕО)

305

2+

Днями громадськість міста Дубно сколихнула звістка, що міський говова Дубна Василь Антонюк отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Так, у повідомленні зазначається, що наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Генерала Валерія Залужного міського голову Дубна Василя Антонюка нагороджено почесним нагрудним знаком «За сприяння війську».

З цього приводу ми вирішили поцікавитися у міського голови про передумови такої нагороди, а також про плани на Новий, 2023-ій, рік.

Як пояснив міський голова, ця нагорода стала для нього несподіванкою та передусім пояснює її роботою усіх працівників міської ради, а також дякує за допомогу від міст-побратимів.

Нагадаємо, учора, 29 грудня, міський голова Василь Антонюк отримав також медаль «За волонтерську діяльність» Командувача військ оперативного командування “Захід” Сергія Літвінова, медаль «За гідність та патріотизм» Голови Всеукраїнського об’єднання “Країна” Олександра Сопова. Від командування та особового складу 57 окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Кості Гордієнка Василю Антонюку також вручили Подяку.

Більше дивіться у відео ІА «Теза».

2+