Посмертно відмовляють у званні «Герой України». Ексклюзивне інтерв’ю з матір’ю загиблого кіборга (+ВІДЕО)

10505

0

Вони загинули під завалами Донецького аеропорту. Увесь світ спостерігав і захоплювався їхнім героїзмом. І зараз Міністерство оборони України відмовляє їм у присвоєнні звання «Героя України».

Уже шість років минуло з того часу, як впав Донецький аеропорт. Наразі активісти та батьки одного із загиблих кіборгів, Петра Полицяка, борються за те, щоб Петрові присвоїли звання «Героя України». Посмертно. Не заради власної вигоди чи амбіцій, а заради відновлення справедливості. Адже, за їхніми словами, кожен із полеглих у завалах ДАПу заслуговує на такий вияв пошани і досі жоден не удостоївся такого почесного звання.

Цьогоріч депутати Дубенської районної ради звернулися до Рівненської обласної ради, Кабміну та Президента з пропозицією присвоїти звання «Герой України» нашому земляку, Петрові Полицяку. Однак, на жаль, Міністерство оборони України надіслало відмову.

У студії ІА «Теза» ми спілкуємося із Вірою Полицяк, матір’ю загиблого кіборга, та Тетяною Талаверою, волонтером та громадським активістом, щоб зрозуміти, чи можливо відновити справедливість по відношенню до українських кіборгів.

0