Порошенко: “Вибори у Росії із залученням Криму та Донбасу – це вторгнення на територію України” (ВІДЕО)

304

0

Порошенко закликав світ не визнавати результатів виборів в Росії, які відбуваються в тому числі за участі українців з окупованого Донбасу та Криму.

«Залучення українських громадян, які проживають на окупованих територіях, до так званих виборів російського парламенту – виклик, співставний із захопленням Криму і прямим вторгненням регулярних підрозділів російської армії на Донбас», – заявив Петро Порошенко.

Порошенко пропонує, не визнавати ці вибори самим і переконати партнерів вчинити так само. Організувати потужну хвилю засудження паспортизації як акту агресії проти України і на рівні Генеральної асамблеї ООН, і Європейського Союзу. Також слід добиватися посилення санкцій проти РФ за незаконну паспортизацію та за електоральну анексію.

Лідер «Європейської Солідарності» переконаний, що енергетичний шантаж Москви, яка накрутила ціну на газ майже до тисячі доларів за тисячу кубів має привести до тями європейців – Путін зарвався, і це дає Україні ще один шанс зупинити «Північний потік-2». Він зазначив, що мають відновитися тристоронні переговори керівників України, Німеччини та Франції, а до вироблення спільної позиції тиску на Москву мають бути залучені Сполучені Штати.

Порошенко також порадив Зеленському бути в ці дні в Нью-Йорку, де розпочинається чергова сесія Генеральної Асамблеї ООН. Там за лічені дні можна віч-на-віч переговорити з десятками світових лідерів. Завдання Президента – привернути увагу наших друзів, партнерів і союзників до злочинів Кремля.

0