Поліцейський офіцер – у кожну громаду. На Дубенщині втілили в життя всеукраїнський проєкт (ВІДЕО)

293

0

Сьогодні, 4 травня, до Дубна з’їхалися поліцейські офіцери громад з усього району. А окрім того, ще й прибув Іван Вигівський, який тимчасово виконує обов’язки керівника Нацполіції України.

Усе для того, щоб урочисто запустили другий етап проєкту «Поліцейський офіцер громади» та передати помпові рушниці та ключі від службових автомобілів новоспеченим офіцерам Дубенщини.

Дубенщина відтепер – перший район у Рівненській області, де в кожній територіальній громаді буде поліцейський офіцер громади. Загалом про порядок і безпеку тут відсьогодні дбатимуть 42 правоохоронці, які пройшли спеціальне навчання та конкурсний відбір.

Автівки підвищеної прохідності Renault Duster оснащені усім, що може знадобитися працівникам поліції в процесі роботи – від термопринтера і набору інструментів до зброї та сейфу. Офіцери громади з гордістю розповідають про переваги нового транспорту.

Проєкт розпочали у вересні минулого року. Тоді голови громад підписали Меморандум про забезпечення кожної громади поліцейським. Тут зазначають, що поліцейський офіцер має стати захисником і надійним другом у будь-якій ситуації.

Громадська приймальна відділу взаємодії з громадами Дубенського районного відділу поліції працюватиме на 1-му поверсі Дубенської райдержадміністрації.

Більше дивіться у відео ІА «Теза».

0