На Рівненщині судитимуть чоловіка, який агітував за відродження СРСР (ВІДЕО)

171

0

Житель Рівненщини, який агітував за відродження СРСР, постане перед судом.

Як повідомили в правоохоронних органах, чоловік у соцмережах розгорнув активну пропаганду і поширення радянської символіки.

Відомо, що підозрюваний систематично поширював думки російських пропагандистів та був активним учасником багатьох проросійських груп. Зокрема, був прихильником ідеології проросійського журналіста Стремоусова та підтримував його ідеї по т.зв. «народовладдю».

Також днями викрили уродженку рф, яка, довгий час проживаючи в Рівному, все ж виправдовувала воєнні злочини російських окупантів та визнавала правомірним військове вторгнення на територію України. 

Під час обшуку за місцем проживання підозрюваної правоохоронці вилучили мобільний телефон та комп’ютер з доказами протиправної діяльності. Жінка раділа тому, що воїни України потрапляли у російський полон. 

Загалом, за даними Рівненської обласної прокуратури, з початку повномасштабного вторгнення на Рівненщині виявили вже 35 таких глорифікантів, які виправдовують і підтримують збройну агресію рф. Щодо 20 з них обвинувальні акти вже скеровані до суду. За цей час ухвалено 15 вироків у цій категорії справ.

Більше дивіться у відео ІА «Теза».

0