На Дубенщині чоловік вкрав з кафе продукти, алкоголь та гроші (ВІДЕО)
На Дубенщині обікрали сільське кафе.
Так, учора, першого лютого, до поліції надійшло повідомлення від 47-річного жителя села Вовковиї, що в заклад громадського харчування, розбивши вікно, проник невідомий.
Поліцейські встановили, що вночі невідомий розбив скло у пластиковому вікні кафе та проник усередину. Звідти виніс продукти харчування, алкоголь та взяв понад дві тисячі гривень із каси.

Того ж дня чоловіка, який міг бути причетним до цього злочину, затримали, але уже без викрадених грошей, зазначається, що їх він витратив на власні потреби.
Слідчі розпочали досудове розслідування за ч.4 ст. 185 КК України. Вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру.

За скоєне чоловікові може загрожувати від п’яти до восьми років за ґратами.
Більше подробиць – у відео.
Хочете дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини? Приєднуйтесь до нас:
– у TELEGRAM
– в YOUTUBE
– в INSTAGRAM
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- “Нас називали мобілізованими, але по суті – ми добровольці”
- Дубенські патрульні спіймали п’яного мотоцикліста
- Серед звільнених із полону військовослужбовців – наш земляк Андрій Колосінський
- Жителі Рачина можуть лишитися без води. У чому причина? (ВІДЕО)
- У Смизі з’явився молодіжний центр “Кенеберг”
- Дубенські дзюдоїсти здобули призові місця на обласному чемпіонаті (ФОТО)

