Народила сина у швидкій, а дочку – у лікарні: як почуваються мама та двійнята (ВІДЕО)
На Дубенщині мама народила хлопчика у кареті швидкої, а дівчинку вже в пологовому.
Подія трапилася учора, 23 січня. О 12:45 до Демидівської екстренки надійшов дзвінок від чоловіка, що його дружина народжує, і в дорозі, за 5-6 км до Дубенського пологового будинку, пацієнтка народила хлопчика.
За 5 хвилин пацієнтка народила і другу дитину – дівчинку. Приймала пологи лікар Наталія Жданюк.
Як усе відбувалося, розповіла і сама 22-річна жінка. Каже, що не очікувала так швидко народити, окрім того й дорога до лікарні виявилася складною.

Наразі це треті пологи жінки, вдома на неї чекає ще двоє дітей. І породілля, і немовлята, які, хоч і народилися передчасно, почуваються добре, над ними постійно спостерігає медперсонал.
Лікарі зазначають, що жінка перебувала на обліку спершу на Львівщині, оскільки сама родом звідти, потім на Демидівщині, а нещодавно їй дали направлення у медзаклад Дубна.
Варто зауважити, що у Дубенському пологовому будинку нещодавно відновила роботу школа відповідального батьківства, тож тут запрошують майбутніх мам та їхніх рідних на цікаві заняття.
Більше подробиць – у відео.
Хочете дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини? Приєднуйтесь до нас:
– у TELEGRAM
– в YOUTUBE
– в INSTAGRAM
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Зіткнення вантажівки та потяга у Дубні: за скоєне ДТП житель Гощі постане перед судом
- 26 січня у Дубні на декількох вулицях не буде світла
- СБУ попереджає про російську ІПСО, завдання якої – посіяти паніку серед українців
- Із Рівного до Польщі хочуть збудувати автобан
- Про реформу освіти: у Дубні хочуть провести опитування для усіх батьків (ВІДЕО)
- Двоє волонтерів із Дубенщини отримали медалі від Президента до Дня Соборності

