Зеленського закликали не використовувати боротьбу з Медведчуком для атак на Порошенка (ВІДЕО)

140

0

Колишні в’язні путінського режиму звернулися до президента Зеленського із закликом не спекулювати на темі звільнення заручників задля політичної боротьби з лідером опозиції Петром Порошенком.

Бранці Кремля – Володимир Балух, Ахтем Чийгоз, Євген Панов, Роман Сущенко та Ігор Козловський оприлюднили заяву, в якій підтримали кроки влади, спрямовані на боротьбу з російською пропагандою в Україні. Проте, застерегли президента Зеленського від подальших кроків, які руйнують суспільну єдність.

«Ми також виступаємо категорично проти і засуджуємо спроби влади використати негативний образ відвертого колаборанта Медведчука з метою дискредитації особистостей, що уособлювали владу у надважкі часи початку війни, кровопролитних військових дій, відсутності дієздатної української армії, зокрема п’ятого Президента України Петра Порошенка», – йдеться у зверненні.

«Закликаємо усіх відмовитися від маніпуляцій, не спекулювати на прізвищах, відкинути особисті амбіції, нагадати собі, що насправді є надважливим, безцінним, понад усе. Закликаємо українську владу у вирі політичної боротьби не втрачати Гідність», – наголошують екс-бранці російського режиму.

0