“Захід не розуміє, що відбувається в Україні” – як відреагував світ на підозру Петру Порошенку

374

0

Світ та громадянське суспільство в Україні застерігають владу від політичних переслідувань п’ятого Президента Петра Порошенка. Зокрема, заяву з цього приводу зробило Посольство США в Україні.

Американці наголошують на неприпустимості політичних мотивів у цій справі. Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс у твіттері поставила під сумнів чесніть і прозорість розслідування. Очільник “Української добровольчої армії” Дмитро Ярош вважає, що в умовах загрози російського вторгнення справа проти Порошенка підіграє інтересам країни-агресора.

Українські інтелектуали, які входить до Стратегічної ради Руху опору капітуляції оприлюднили звернення із засудженням репресій влади проти лідера найбільшої опозиційної партії, а також ветеранів та волонтерів. Звернення підписали Герой України В’ячеслав Брюховецький, дипломати Володимир Василенко, Володимир Огризко, Роман Безсмертний, Данило Лубківський та інші. Віце-Маршалок Сенату Республіки Польща Міхал Камінський наголосив: європейські партнери не розуміють, чому у ситуації щоденної загрози російського вторгнення влада України не консолідує суспільство, а займається тиском на опозицію.

«Президент Порошенко – дуже надійний партнер Заходу. Його голос, як ми чули сьогодні в Польщі, дуже важливий для захисту України, тому що президента Порошенка як визнаного лідера дуже добре приймають у західних країнах, до нього прислухаються, і його заклики чують на Заході… Люди на Заході і люди в Польщі не розуміють, що відбувається в Україні. Майже щодня виникає загроза російської агресії, і в цей же час ми чуємо, що є звинувачення і напади на президента Порошенка та інших лідерів опозицій. Сьогодні Україні потрібна єдність, а не розділення».

0