Дубно у скорботі: місто попрощалося з Героями-розвідниками (ВІДЕО)

6139

1+

Страшне горе знову прийшло у Дубенську громаду. «На щиті» сьогодні, 8 березня, назавжди повернулися до рідного міста два Герої-розвідники – Вадим Донцов та Олег Перетятко, які разом зі своїми побратимами, жителями інших громад нашої області, загинули в районі н.п.Роботине.

Тож на майдані Незалежності міста Дубно було дві домовини, дві фотографії та два синьо-жовтих прапори із чорними стрічками…

Старший солдат Олег Перетятко, розвідник-радіотелефоніст навчався в Дубенській школі №5, Кременецькому лісотехнічному коледжі та Рівненському інституті водного господарства. З 2016 року був призваний на службу до лав ЗСУ.

Старший солдат Вадим Донцов навчався в Дубенській школі №3. Воїн був справжнім патріотом, відданий військовій службі і боровся з ворогом до останнього подиху.

Попрощатися з воїнами прийшли сотні небайдужих жителів Дубна – і вони не могли стримати емоцій, востаннє проводжаючи Героїв.

Після прощання траурна процесія вирушила на кладовище по вулиці Семидубській, де на Алеї слави Олег та Вадим знайшли свій останній спочинок.

Проводжала в останню дорогу Героїв-дубенчан і знімальна група ІА «Теза». Деталі – у відео.

Світла та вічна пам’ять Героям… Щиро співчуваємо рідним та близьким…

1+