Дубно у скорботі: місто попрощалося з Героями-розвідниками (ВІДЕО)
Страшне горе знову прийшло у Дубенську громаду. «На щиті» сьогодні, 8 березня, назавжди повернулися до рідного міста два Герої-розвідники – Вадим Донцов та Олег Перетятко, які разом зі своїми побратимами, жителями інших громад нашої області, загинули в районі н.п.Роботине.
Тож на майдані Незалежності міста Дубно було дві домовини, дві фотографії та два синьо-жовтих прапори із чорними стрічками…
Старший солдат Олег Перетятко, розвідник-радіотелефоніст навчався в Дубенській школі №5, Кременецькому лісотехнічному коледжі та Рівненському інституті водного господарства. З 2016 року був призваний на службу до лав ЗСУ.
Старший солдат Вадим Донцов навчався в Дубенській школі №3. Воїн був справжнім патріотом, відданий військовій службі і боровся з ворогом до останнього подиху.
Попрощатися з воїнами прийшли сотні небайдужих жителів Дубна – і вони не могли стримати емоцій, востаннє проводжаючи Героїв.

Після прощання траурна процесія вирушила на кладовище по вулиці Семидубській, де на Алеї слави Олег та Вадим знайшли свій останній спочинок.
Проводжала в останню дорогу Героїв-дубенчан і знімальна група ІА «Теза». Деталі – у відео.
Світла та вічна пам’ять Героям… Щиро співчуваємо рідним та близьким…
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Дубенщині в останню дорогу провели Героя Миколу Розгона
- Грантова програма «Власна справа»: тепер все на одному сайті
- На Рівненщині викрили посадовця військового шпиталю та ексвоєнкома на організації схеми ухилення від мобілізації
- Дубно прийняло Шевченківську естафету від Радивилівської громади
- У Дубні проводять заняття для майбутніх мам і татусів (ВІДЕО)

