Дубно прокинулося під гуркіт залізних коней (+ВІДЕО)

1009

0

Мотопробіг єдності зібрав на Рівненщині байкерів з усієї України. З державним прапором та кримсько-татарським стягом вони мають на меті проїхати усю територію країни.

Чому їхня дорога пролягала через Дубно та як приймало гостей древнє місто, дізнавалася інформаційне агентство “Теза”.

Більше шести тисяч кілометрів, 50 українських міст та більше сотні учасників — 4-ий Мотопробіг Єдності, який стартував декілька днів тому з Ужгорода, прибув до Дубна. Як розповідають його учасники, їхня мета — продемонструвати єдність України.

Цьогоріч до мотопробігу приєдналися і гості з-за кордону. Анждей з польського міста Познань вперше приєднався до українського Мотопробігу єдності.

Найважливіше те, що цей захід має ціль – продемонструвати незалежність України, незалежність Криму. Мене запросили до цього заходу і мені подобається.

З Дубна шлях байкерів лежить на Тернопіль, де прапори передаватимуть іншій мотоспільноті. МотоДубно уже вдруге бере участь в акції і приймає у себе гостей. На Херсонщині байкери передадуть кримськотатарський прапор в тимчасово анексований Крим. Завершать пробіг у Запоріжжі на острові Хортиця, де і установлять синьо-жовтий прапор України.

0