Дубенчанин отримав донорське серце від загиблого у аварії (+ВІДЕО)
14 Травня, 10:21
9+
Перша операція по пересадці серця від 29-річного чоловіка, що загинув у аварії завершилась успішно.
Серце навіть не довелося запускати, воно в грудях забилося саме, повідомили хірурги, що проводили пересадку.
Донор для пана Петра з Дубно з’явився, після констатації смерті мозку. Родичі загиблого чоловіка погодилися віддати його органи для порятунку життя одразу чотирьох людей. Як усе було – у сюжеті ТСН.
9+

