Дубенську освіту очолить Наталія Іваницька? (ВІДЕО)
25 Червня, 19:12
1+
Останні декілька місяців у Дубні тільки й говорили, хто очолить міське управління освіти.
У підсумку на конкурс подалося троє осіб: Сергій Кедись, який наразі виконує обов’язки начальника управління освіти, Анатолій Омельянчук та Наталія Іваницька, обоє – депутати міської ради. Кандидатам потрібно було скласти письмовий іспит, а також пройти співбесіду. Тож хто очолюватиме управління освіти у місті Дубно розповість знімальна група ІА «Теза».
1+

