935

2+

На початку липня 2020 року на Дубенщині офіційно заснували новий ЗМІ – інформаційне агенство “ТЕЗА”.

Місяці діалогів, ідей, дискусій та планів зібрались воєдино 4 липня 2020 року – саме тоді з’явились перші публікації та відео від команди журналістів видання. Планів на перший рік перед стартом проекту було багато. І хочеться зазначити, що більшу їх частину нам вдалося реалізувати.

Сьогодні нам один рік. Стартові 12 місяців у житті ресурсу — своєрідний тест на життя. Адже у наш час зароджується не мало подібних проектів, які часто в активній фазі існують не довго. Втім, ми витримали цей рік карантину, виборів та інших цікавих випробувань.

Чого ми досягли за рік?

Першою нашою метою — було створення стрічки об’єктивних, оперативних та цікавих новин про Рівненщину та Дубно. Зізнаємося чесно — не завжди це у нас виходить так, як ми плануємо. Втім ми навчаємося, намагаємося вдосконалюватися та працюємо над помилками.

Поруч із новинами, ми розвиваємо й інші, не менш важливі для міста та регіону рубрики — це “Власна думка”, “Точка зору”, “Тема тижня”, спецпроект “НАШІ”.

Якщо говорити, про нашу мету, то це лише проміжні цифри. Як для регіонального проекту, то вже й на сьогодні аудиторія значна, втім потенціал ширший на багато й ми йдемо далі, аби здобувати увагу тих людей, які поки «ТЕЗУ» ще не читають чи не дивляться.

Усім же хто постійно з нами (а ядро сайту — це кільканадцять тисяч користувачів) подяка та шана, а привітання, традиційно, у вигляді добрих слів приймаємо сьогодні у коментарях!

2+