973

0

STROKE UNITE – інсультний блок відтепер працюватиме в Дубенській міській лікарні.

З лютого 2021 року пацієнтів з інсультом або підозрою на нього з Дубенського района і міста Дубна, Млинівщини, Радивилівщини та Демидівщини доставлятимуть в інсультний блок чи центр, який підписав договір з НСЗУ на лікування інсульту, а саме – у Дубенську міську лікарню.

Для пацієнта це означає збільшення шансів на виживання і на одужання. Такий блок у лікарні обладнаний спеціальними приладами під керівництвом мультидисциплінарної команди на чолі з завідуючим неврологічного відділення з інсультним блоком Юрієм Мишляєвим.

Всього у відділенні працює 8 ліжкомісць з кардіомоніторами та інфузоматорами, є необхідне медикаментозне і реабілітаційне лікування, обладання, а також цілодобовий нагляд медиків.

Крім того для пацієнтів безкоштовно надходять життєвонеобхідні ліки. Приміром препарат Актилізе ( – 10 доз, у янавності, на підході ще 10 доз) вартує близькя 25 тисяч гривень і за необхідності хворий отримує його безкоштовно. Безоплтано пацієнтам також робитимуть МРТ та інші обстеження (аналізи, рентгенографія ОГК та інші).

Інсультний телефон 0663097660 – працює цілодобово. За цим номером мають подзвонити працівники швидкої і попередити медиків що везуть пацієнта з підозрою на інсульт.

0