111

0

За побиття літнього чоловіка, унаслідок чого він через три місяці помер, Андрій Ступницький з селища Оржів Рівненського району відсидить 9 років за ґратами й виплатить доньці померлого 100 тис. грн завданих збитків.

Подія сталась ще у вересні 2018 року, а саме 30 числа цього місяця Андрій Ступницький з приятелем відпочивали у лісопарку у селищі Оржів, разом випивали. Повз них проходив літній чоловік, у якого Андрій попросив цигарку, на що той відповів, що у нього не має. Після цього Андрій вдарив його кілька разів по голові, а коли незнайомець упав, кілька разів вдарив лежачого ногою в груди. Невдовзі повз них проїздила жінка на велосипеді, яку чоловіки попросили викликати «швидку». Вона погодилася, а згодом розповідала на суді, що один з молодих чоловіків, які стояли біля лежачого старшого, хотів піти геть, але вона попросила залишилися й допомогти медикам перенести потерпілого в авто. На запитання, що сталося, вони не відповіли.

Андрій Ступницький усе заперечував і не визнавав жодних претензій до себе, але суд вирішив інакше і засудив його до 9 років ув’язнення та зобов’язав сплатити потерпілій 50 тис. грн матеріальних збитків та 50 тис. грн моральних.

0