749

0

Виплата матеріальної допомоги у зв’язку з посиленням карантину фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам, які втратили частину зарплати в результаті введення карантинних обмежень у розмірі 8 тисяч гривень розпочнеться вже 22 грудня.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, першими виплати почнуть отримувати ті, хто вже подав заявку на їх отримання. Особи ж, які збираються подати заявку після 21 грудня, отримають матеріальну допомогу від держави вже на початку 2021 року.

«Наймані працівники можуть працювати як у ФОП, так і в компаніях іншої форми власності. Наприклад, якщо підприємство, ТОВ або ФОП, має 10 найманих працівників, то всі 10 працівників подаються самостійно через «Дію», отримуючи компенсацію 8 тис. грн. У разі самого ФОП, він також отримує ці 8 тис. грн. Ми орієнтуємося, що з 22-го числа, відразу після завершення так званого нашого першого дедлайну, ми почнемо виплати», – сказав міністр.

0