275

0

В рамках реформи децентралізації комунальну установу “Інклюзивно-ресурсний центр” було передано з власності Дубенського району у власність Варковицької сільської ради. Заклад надає послуги дітям з особливими освітніми потребами в межах колишнього Дубенського району.

11 червня відбулося підписання Договору “Про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Варковицької сільської ради Дубенського району Рівненської області” між Варковицькою територіальною громадою та Вербською, Мирогощанською, Привільненською, Повчанською, Семидубською, Смизькою, Тараканівською територіальними громадами. 

Захід проходив за участі заступника голови Дубенської райдержадміністрації Ірини Кружайло, начальника відділу освіти, культури та спорту Дубенської райдержадміністрації Лідії Білик, сільських та селищного голів.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Кружайло наголосила, що діти з особливими освітніми потребами потребують сьогодні отримання якісних послуг і саме інклюзивно-ресурсний центр покликаний допомагати дітям і батькам.

“Підписання Договору про співробітництво – важлива і відповідальна справа”, – зауважив сільський голова Варковицької сільської ради Юрій Парфенюк.

Інклюзивно-ресурсний центр і надалі продовжуватиме працювати над вдосконаленням надання послуг дітям з особливими освітніми потребами.

0