268

0

Понад 6 млн грн мають надійти з державного бюджету на придбання обладнання у медичні заклади та підприємства Рівненщини.

Відповідний розподіл субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій затвердив своїм розпорядженням Кабінет Міністрів України. Загалом йдеться про майже 55 млн.грн. держсубвенції, яку уряд розподілив між місцевими бюджетами Рівненської області на реалізацію 60 проєктів соціально-економічного розвитку, серед яких і оснащення обладнанням галузі охорони здоров’я.

Зокрема, 2,7 млн грн передбачено для трьох підприємств Рівненської обласної ради:

  • 1,474 млн грн Рівненській обласній клінічній лікарні імені Юрія Семенюка на придбання стаціонарної кольорової цифрової ультразвукової діагностичної системи;
  • 958 тис грн Рівненському обласному центру служби крові на придбання центрифуги;
  • 256 тис грн – комунальному закладу «Обласне бюро судово-медичної експертизи» на придбання апарата для гістологічної обробки тканин.

Крім того, 2,3 млн грн має надійти до бюджету Рівненської міської територіальної громади на придбання спектрального оптико-когерентного томографа в Центральну міську лікарню та апарата штучної вентиляції легень експертного класу для КП “Міська дитяча лікарня” Рівного.

Також до бюджету Радивилівської ТГ мають надійти кошти на придбання багатофункціонального акушерського ліжка з електроприводом та операційного стола з ортопедо-травматологічною приставкою для Радивилівської центральної лікарні – загалом майже 485 тис грн.

300 тис грн передбачені на придбання аналізаторів крові для двох амбулаторій сімейної медицини Антонівської сільської територіальної громади (в селах Антонівка та Великі Цепцевичі).

Бюджет Вараської міської ТГ очікує 444 тис грн на придбання реабілітаційних ліжок та ліжка для прийому пологів.

0