560

0

На Рівненщині відбудеться ІІ етап обласного конкурсу «Учитель року-2021». За це звання будуть боротися 30 кращих педагогів області.

Серед номінацій – «Математика», «Українська мова та література», «Трудове навчання», а також «Керівник закладу освіти».

Як розповідають в обласному управління освіти і науки,  другий етап конкурсу відбудеться на початку лютого.

Так, будуть визначені 4 лідери, які представлятимуть область на Всеукраїнському рівні.

Список учасників:

№ з/пПІБЗаклад освітиРайонНаселений пункт
Номінація «Керівник закладу освіти»
1Драганчук Алла ВікторівнаОпорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Березніської районної ради Рівненської областіРівненськийБалашівка
2Качан Тетяна МиколаївнаРадивилівський ліцей № 2 ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської областіДубенськийРадивилів
3Климчук Сергій ТимофійовичБерестівський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської областіСарненськийБерестя
4Минюк Сергій ВасильовичОпорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради Рівненської областіРівненськийПрислуч
5Польова Ірина ПетрівнаНемирівський ліцей Радивилівської міської ради Рівненської областіДубенськийНемирівка
 6Серко Анатолій МаксимовичОзерська філія Сварицевицького опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської областіСарненськийОзерськ
Номінація «Математика»
1Бойко Жанна МихайлівнаБережківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської областіСарненськийБережки
2Ковалець Іван ВасильовичТинненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської областіСарненськийТинне
3Козачук Марина ЛеонідівнаБілокриницька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської областіРівненськийБіла Криниця
4Лесковець Ірина ЮріївнаХмільський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, Рокитнівської районної ради, Рівненської областіСарненськийХміль
5Потапчук Валентина КостянтинівнаКостопільська загальноосвітня школа № 3 І–ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської областіРівненськийКостопіль
6Ткач Оксана ДмитрівнаДубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради Рівненської областіДубенськийДубно
7Томілович Наталія АнатоліївнаКолківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської областіСарненськийКолки
8Чекеренда Олеся СергіївнаДовгошиївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Млинівської селищної ради Рівненської областіДубенськийДовгошиї
Номінація «Трудове навчання»
1Берестень Сергій ВолодимировичДубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради Рівненської областіСарненськийДубровиця
2Бобчук Тетяна МихайлівнаОпорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської областіРівненськийБалашівка
3Вашай Жанна ВасилівнаКостопільська загальноосвітня школа № 3 І–ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської областіРівненськийКостопіль
4Кибукевич Таїса ІванівнаОстківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рокитнівського району Рівненської областіСарненськийОстки
5Тіт Олена ПетрівнаРокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради Рівненської областіСарненськийРокитне
6Токарчук Олександр ВолодимировичКурганська філія опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської районної ради Рівненської областіРівненськийКургани
7Філіпчук Марія МихайлівнаДружбівський ліцей Радивилівської міської ради Рівненської областіДубенськийДружба
8Ярема Світлана МиколаївнаМалинська загальноосвітня школа I–III ступенів Березнівської районної ради Рівненської областіРівненськийМалинськ
Номінація «Українська мова та література»
1Бондарчук Оксана ВасилівнаОпорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської областіРівненськийБалашівка
2Бубкіна Тетяна МихайлівнаЯсногірська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської областіСарненськийЯсногірка
3Бурлак Валентина МиколаївнаМочулищенський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської областіСарненськийМочулище
4Глушан Людмила ВасилівнаМиколаївська гімназія Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської областіДубенськийМиколаївка
5Красненко Ольга ПетрівнаПолицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської областіВараськийПолиці
6Середа Вікторія АнатоліївнаКлеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської областіРівненськийКлевань
7Стельмащук Марія АнатоліївнаКостопільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 4 Костопільської районної ради Рівненської областіРівненськийКостопіль
8Токарчук Марина ІванівнаОпорний заклад Кам’янський ліцей Березнівської районної ради Рівненської областіРівненськийКам’янка
0