330

0

У Місцевому партнерстві зайнятості Рівненської області повідомили, що 6 підприємців з громад області отримають допомогу для старту власного бізнесу.

У шістку переможців третьої фази конкурсу бізнес планів увійшли підприємці з Млинівської громади та Сарненської міської ТГ – це Олена Поліщук – приватна медична практика, Анатолій Семенюк – послуги з організації відпочинку, Андрій Кудерчук – бджільництво, Анна Мартинюк – приватна медична практика, Анастасія Савчик -послуги з енергоаудиту, Олена Кристинська – послуги з надання послуг фотодруку.

Загалом,  під час третьої фази конкурсу розгорнулася значна конкуренція -подали на конкурс 17 бізнес-планів. Багато конкурсантів якісно підготували свої заявки, тому у рамках проєкту запланували надати 24 гранти для започаткування бізнесу.

18 підприємців обрали для підтримки в попередніх етапах відбору. Відтак, для третьої фази лишалося лише 6 грантів, які порівну розподілилися між 2 цільовими громадами.

Заходи підтримки місцевого партнерства зайнятості відбуваються в рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією праці в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.

0