16 травня Дубно знову проводжатиме в останню дорогу полеглого Героя – Сергія Яцюка
Знову скорботна звістка надійшла у місто Дубно…
На жаль, після двох років невідомості підтвердилась загибель дубенчанина, солдата Сергія ЯЦЮКА. Воїн загинув 22 травня 2024 року поблизу Костянтинівки Покровського району Донецької області в бою за Україну, її свободу і незалежність.
ЯЦЮК Сергій Олександрович народився 19 березня 1971 року у Дубні. Навчався в Дубенській ЗОШ №8 та Дубенському професійно-технічному училищі. Працював у комунальному підприємстві «Дубноводоканал».

Долучившись до лав Збройних Сил України, чоловік мужньо боронив територіальну цілісність та суверенітет нашої держави і віддав за неї найцінніше – своє життя…
Прощання з Захисником відбудеться у суботу, 16 травня, об 11.00 годині на майдані Незалежності. Чин похорону буде звершено у Свято-Георгіївському храмі м.Дубно (вул.Садова). Поховають Героя на Алеї Слави.
Вшануймо гідно пам’ять захисника України, усією громадою провівши його в останню дорогу… Розпорядженням міського голови 16 травня 2026 року у Дубні оголошено Днем жалоби.
Низький уклін, вічна пам’ять і слава Герою!
За матеріалами Дубенської міської ради.

