252

0

На Рівненщині внесли зміни до переліку об’єктів, що фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Тепер кошти отримають 16 об’єктів. Серед них – будівництво та реконструкція спортивних споруд, шкіл, дитячих садків, бібліотек. Їх погодила обласна Комісія з відбору інвестиційних проектів та програм.

Участь у заході взяли заступники голови ОДА Ігор Тимошенко та Людмила Шатковська, перший заступник голови облради Сергій Свисталюк, представники Асоціації «Об’єднані територіальні громади Рівненщини» та регіонального відділення Асоціації міст України.

«Головна причина таких змін викликана  необхідністю здачі об’єктів Національної програми Президента України «Велике будівництво», що знаходяться на завершальній стадії будівництва. Було розглянуте та прийняте рішення не розпорошувати кошти, а спрямувати їх на ті проєкти, які можна здати в експлуатацію вже цього року», – наголосив Ігор Тимошенко.

Загалом об’єкти співфінансуються з різних джерел – це ДФРР, програма «Спроможна школа», обласний та місцеві бюджети, програма соціально-економічного розвитку. Втім, деякі видатки для Рівненщини зменшені, у зв’язку з тим, що були перенаправлені на боротьбу з COVID-19. Так, лише розмір ДФРР зменшився з 260 млн грн до 189 млн грн.

Також потреба змін до переліку об’єктів зумовлена й тим, що відкоригована проєктна документація у зв’язку з приведенням її до діючих будівельних норм та стандартів.

До переліку об’єктів, що будуватимуться за кошти ДФРР, включили й додаткові – садочок в селі Переброди на Дубровиччині, навчальні заклади у селі Борбин на Млинівщині, селі Жобрині Рівненського району, а також ліцей у Дубровиці.

 ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ ЗІ ЗМІНАМИ

0