400

0

Майже пів року 12-річний хлопчик проживав у маленькій кімнаті без вікон, двері якої на ніч зачиняли на цвяхи.

Так, 07 лютого 2022 року до офіцера Смизької громади зателефонувала місцева жителька та повідомила, що її син у вечірню пору доби привів додому хлопчика з сусіднього села, який категорично не хотів повертатися додому, оскільки його вдома ображала мама.

На дане повідомлення відразу виїхали ювенальний поліцейський, поліцейський офіцер громади та начальник служби у справах дітей.

При спілкуванні з поліцейськими, хлопчик був дуже наляканий та на контакт не йшов. Для з’ясування всіх обставин працівники поліції спільно з ССД поїхали до місця проживання малолітнього, де було встановлено зі слів рідних, що хлопчик дуже не слухняний та все ламає вдома, тому вони його вирішили ізолювати у кімнаті, де на ніч ставили відро і кружку води, а двері зачиняли на цвяхи, щоб хлопчик не міг вийти. При цьому мати чинила відносно сина фізичне насильство.

Під час зустрічі з працівниками поліції мати сама попросила, щоб в неї забрали дитину, бо вона не бажає його більше виховувати. Так, за заявою матері хлопчика було поміщено до КЗ “Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей” Рівненської області ради і дитина нарешті посміхнулася.

На матір складено адміністративний протокол за домашнє насильство та дано термін 3 місяці, щоб виправитися та повернути дитину.

0