У Дубенському педколеджі провели науково-теоретичну конференцію до 500-річчя князя Василя-Костянтина Острозького
У місті Дубно проводять заходи в межах міського плану заходів з відзначення 500-річчя з дня народження князя Василя – Костянтина Острозького та 450-річчя від заснування Острозької академії.
Так, 4 березня у ВСП «Дубенський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» відбулася науково-теоретична конференція на тему «Історія освіти Волині в особах». Про це розповіли на сайті Дубенської міської ради.

Викладачі та студенти коледжу, а також запрошені науковці та представники духовенства у своїх доповідях розкрили духовно-освітні традиції Волинського краю та їхній вплив на формування освітніх і культурних процесів.
У науково-просвітницькому заході взяв також участь секретар міської ради Віктор Недашковський. Посадовець наголосив на вагомому внеску князя Василя-Костянтина Острозького у розвиток міста Дубно, яке було однією з головних резиденцій князя. За його ініціативою місто отримало Магдебурзьке право і стало центром духовності, освіти й культури Волині.

Модератором конференції виступив викладач-методист, кандидат педагогічних наук, доцент, депутат Дубенської міської ради Володимир Омельчук.
Конференція стала цікавою платформою для обміну знаннями, ідеями та досвідом, а також сприяла глибшому усвідомленню значення історії освіти для сучасності.

Нагадаємо, що згідно Постанови Верховної Ради України 500-річчя з дня народження князя Василя-Костянтина Острозького та 450-річчя від заснування Острозької академії цьогоріч відзначаються на державному рівні.




