1426

1+

У Дубні подружжя з коронавірусом отруїлось чадним газом через те, що ні чоловік, ні жінка не чули запахів.

Без свідомості батьків знайшла донька та викликала швидку допомогу. Втім, медики, що їхали на виклик потрапили у аварію. Подружжя зараз у лікарні, а ця історія шокувала жителів Дубна та лікарів.

Сталось це 7 лютого. Майже в обідню пору до медиків звернулась дубенчанка, яка стверджувала, що її донька, яка хворіє на коронавірус та її чоловік – без свідомості.

На виклик виїхала лікарська бригада Дубенської станції екстреної медичної допомоги в захисному одязі.

Як повідомляють у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги, 45-річна жінка, в якої СOVID-19, зателефонувала своїй матері та розповіла, що її чоловік втратив свідомість, зле стає і їй. Через декілька хвилин стривожена мати прийшла до подружжя. Вони були без свідомості. Жінка відчинила вікна та двері, оскільки запідозрила отруєння чадним газом та викликала швидку.

Медики екстренки оглянули чоловіка та жінку. Пацієнти були в свідомості. У них зафіксували понижений артеріальний тиск, гіперемію обличчя та виражену тахікардію. Бригада швидкої викликала ще одну карету швидкої, аби госпіталізувати обох до лікарні.

Чоловіка та жінку забезпечили киснем, і першого госпіталізували в Дубенську міську лікарню. Жінку забрала друга бригада швидкої допомоги, яка прибула дещо пізніше, оскільки, їхавши на виклик з проблисковими маячками, карету швидкої на дорозі не хотів пропускати легковик, внаслідок чого працівники екстренки втрапили в аварію.

Ніхто з людей не постраждав. Механічні пошкодження отримала карета «швидкої».

Жінку з COVID-19 і попереднім діагнозом: отруєння чадним газом – госпіталізували в лікарню.

Джерело: 0362.ua

1+