479

0

Два українських інтернет-провайдери Мережа Ланет та Otek об’єдналися для надання послуг у Рівненській області під єдиним брендом “Мережа Ланет”.

Рівненський інтернет-провайдер Otek та провайдер гігабітного Інтернету Мережа Ланет об’єднали свої зусилля для надання кращих телекомунікаційних послуг у Рівненській області. Усі абоненти провайдера Otek стали користувачами передових сервісів Мережі Ланет зі збереженням усіх договірних умов — тарифного плану та його вартості.

Для нових абонентів Мережі Ланет відтепер доступна низка зручних сервісів та ресурсів:
офіційний сайт провайдера – lanet.ua, де можна ознайомитись з усіма новинами, документами і тарифними планами;
особистий кабінет – my.lanet.ua, у якому можна швидко переглянути інформацію про підключення, оплатити послуги чи змінити тариф;
цілодобова технічна підтримка – (0800) 601-200;
цілодобовий чат техпідтримки на сайті та в особистому кабінеті;
зручна оплата: онлайн в особистому кабінеті або ж за номером договору в терміналах самообслуговування;
офіційні сторінки провайдера в соцмережах (Facebook та Instagram), де можна дізнатись новини з життя компанії, цікаву інформацію, статистику, а також долучитися до розіграшів послуг та коштовних призів;
Ланет.TV – кросплатформенний сервіс онлайн-телебачення, що дозволяє дивитися улюблені канали на різноманітних типах пристроїв: телевізорах, комп’ютерах, смартфонах та планшетах.

Для сплати послуг користувачам потрібен лише номер договору, а доступ до мережі Інтернет автоматично відкривається після надходження оплати за послуги.

Нагадаємо,що мережа Ланет входить у ТОП-3 операторів кабельного телебачення та ТОП-7 інтернет-провайдерів України. Є лідером гігабітного Інтернету та обслуговує понад 250 000 абонентів телекомунікаційних послуг у 8 областях України.

0