646

0

Цієї зими послуги з утримання доріг Рівненщини надаватимуть п’ять підприємств.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль заслухав представників усіх організацій, відповідальних за експлуатацію автошляхів державного та комунального значення області, повідомляють на сайті держустанови.

«На вас лежить мегавідповідальність – зберегти людські життя і покращити рівень функціонування доріг. Це дві головні мети на зиму. Тому вже потрібно готувати спецтехніку та суміші. Працюємо, аби мешканці області відчували себе безпечно», – звернувся до присутніх Віталій Коваль.

Під час наради із підрядниками йшлося про готовність до утримання доріг узимку. Як розповіли дорожники, зараз ідуть підготовчі роботи, проводиться закупівля протиожеледної суміші та пального. На цьому тижні поліція здійснить повторний огляд справності техніки та необхідної документації. Також голова ОДА Віталій Коваль порадив підрядникам укласти договори між собою, аби в разі чого, підстрахувати один одного.

Так, ТОВ «Меридіан» обслуговуватиме комунальні дороги в Здолбунівському, Рівненському, Гощанському, Острозькому районахТОВ «СКП» відповідатиме за ділянки в Дубенському, Радивилівському, Млинівському, Демидівському районах, ТОВ «Янкор» – Березнівському, Корецькому, Костопільськомута Сарненському районах, ТОВ «Прогрес Девелопмент» – Володимирецькому, Дубровицькому, Зарічненському, Рокитнівському.

ТОВ «СпецКомплектПостач» утримуватиме дороги державного значення, яких на Рівненщині близько 2 тисяч кілометрів.

0