750

0

У суботу, 29 травня, всією громадою в Радивилові відзначали День міста.

Минулого року через початок пандемії коронавірусу у Радивилові відмінили всі культурно-масові заходи, тож цьогоріч на 457-у річницю писемної згадки у місті відбулися святкування, зокрема провели церемонію нагородження активних жителів та колективів.

Упродовж всього дня для жителів та гостей міста діяла святково-розважальна програма: так, ранок суботи розпочався із ранкового тренування, також у міському парку проходили показові виступи учасників клубу «Тхеквондо»  та стартував міжобласний волейбольний поєдинок за кубок міського голови, участь в якому взяли 4 команди: з Радивилова, Кременця, Дубна та міста Кам’янки-Бузька. За результатами змагань, головний трофей спортивної зустрічі вибороли волейболісти команди з міста Кам’янки-Бузька.

З дітьми працювали аніматори, всі охочі могли долучитися до арт-проекту «Місто на долонях». «Звучать мелодії для тебе, моє місто!» – музичне свято жителям та гостям міського свята влаштували викладачі Радивилівської дитячої школи мистецтв, вихованці дитячого зразкового духового оркестру Радивилівського міського Будинку школяра, а також запрошені мистецькі колективи – дитячий духовий оркестр із с.Берег Смизької громади, у якому займаються біля пів сотні дітей, а також духовий оркестр с.Верба. Урочистості з нагоди свята відвідали депутат Рівненської обласної ради Олександр Дехтярчук, міський голова Дубна Василь Антонюк, голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський та голова Дубенської районної ради Віктор Ковальов.

Видовищно та емоційно вдались показові змагання рятувальників у рамках відзначення Дня міста, в яких взяли участь пожежники з Радивилова, Дубна, Демидівки, Млинова та Козина. За результатами командних випробувань лідерами стали радивилівські надзвичайники.

Вже традиційно, свої кращі сценічні номери до святкової програми, яка цьогоріч пройшла під назвою «Радивилів-місто щастя і добра»,  підготували творчі колективи Радивилівського міського Будинку культури, Будинку школяра, Радивилівської дитячої школи мистецтв.

Опісля відбувся виступ запрошених виконавців української естради та святковий феєрверк. Упродовж всього дня в місті працювали атракціони, святкова торгівля, фотогалерея «Особливий ракурс твого міста».

За інформацією Радивилівської міської ради.

 

0