560

0

Напередодні Дня Збройних сил України відбулися зустрічі керівництва міста з військовими підрозділами, які дислокуються у Дубні.

В Дубенському гарнізоні відбулося урочисте шикування військовослужбовців під командуванням начальника гарнізону полковника Євгена Пічури. З вітальним словом до військових звернулись міський голова Василь Антонюк, військовий капелан прот. Тарас Гордійчук, представники районної влади.

За сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, ініціативність, високу військову дисципліну, заслуги у бойовій та професійній підготовці та з нагоди Дня Збройних Сил України міський голова Василь Антонюк нагородив воїнів грамотами, вручив військовим частинам подарунки. Також військовослужбовцям було вручено відзнаки вищого командування та присвоєно чергові військові звання.

Крім того вітання та подарунки приймали солдати та офіцери в/ч А 1519 та А1994, які в даний час виконують свої службові обов’язки за межами міста. Учасники зустрічі хвилиною мовчання біля пам’ятного знаку воїнам-розвідникам, вшанували пам’ять загиблих Героїв, які полягли в боях, захищаючи Батьківщину.

0