1638

0

Щороку, 23 серпня,  напередодні Дня Незалежності відзначається День Державного Прапора України. Офіційно свято започаткував Леонід Кучма у 2004 році. В цей день у всіх містах та селах України традиційно розвішують синьо-жовті знамена.

Вчора у Дубні провели урочистості з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. В центрі міста зібралось чимало людей. Задля створення патріотичної атмосфери, багато хто одягнув національний одяг – вишиванки.

На знак вшанування державної символіки воїни військової частини А1994  внесли національний стяг, загартований в зоні бойових дій на Сході. По закінченню заходу його передали на зберігання в Дубенський замок.

Під звуки державного гімну, на центральній площі міста урочисто підняли національний стяг України. Цю почесну місію виконали Євген Пічура, начальник Дубенського гарнізону та Скібінський Сергій, страший лейтенант.

Золото – в долині, угорі – блакить.
Прапор України гордо майорить.
Він – звитяг безмежність, слави козаків.
Стяг про незалежність світу сповістив.
Дорогим віднині стало на землі,
Золото в долині на блакитнім тлі.

Вшанували хвилиною мовчання бійців та поклали квіти до пам’ятника Борцям за Волю і Незалежність України. На їх честь пролунала пісня  «Слава України» у виконанні Зоряни Дуди.

Традиційно, з нагоди Дня Незалежності України грамотою Дубенської міської ради нагородили тих, хто завжди готовий прийти на допомогу та ризикує своїм життям: військових, медичних працівників, рятувальників, пожежників, поліцейських, вчителів та учнів.

На завершення урочистостей ансамбль міського Будинку культури натхненно виконав пісню «Оберіг».

0