269

0

Учора, 20 лютого, у Дубні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які порежтвували своїм життя задля свободи під час Революції Гідності.

Віддати данину шани учасникам тих революційних подій, до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні прийшли міський голова Василь Антонюк, його заступники, депутати та працівники міської ради та громадськість.

Звертаючись до присутніх, міський голова Василь Антонюк закликав у цей непростий для нашої держави часи не зрадити подвиг Небесної Сотні, бути справжніми патріотами своєї країни:

«Сьогодні ми вшановуємо Героїв, які віддали життя за гідність, честь, свободу, право бути українцем та будувати Українську державу. Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі, бо боротьба продовжується й нині».

Пам’ять Героїв Небесної Сотні мешканці Дубенської громади вшанували хвилиною мовчання. На знак вдячності і шани учасники заходу поклали до пам’ятного знаку квіти та запалені лампадки.

У храмах міста в цей день було проведено поминальні панахиди за Українськими Ангелами – Героями Небесної сотні.

0