320

0

Через два тижні, а саме 1 жовтня в Україні стартує осінній призов на службу в армію. Він триватиме до 31 грудня включно.

Виконання на Рівненщині заходів, пов’язаних з призовом на строкову службу, розглянули на нараді під керівництвом голови обласної призовної комісії, першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна.

У нараді взяли участь обласний військовий комісар Андрій Наконечний, представники Рівненської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, ГУ Нацполіції, керівники структурних підрозділів ОДА, територіальних громад, РДА.

«Відповідно до Указу Президента осінній призов-2021 року триватиме упродовж жовтня-грудня. З області на строкову військову службу плануємо призвати близько 600 осіб. Для якісної організації призову необхідна злагоджена взаємодія між терцентрами комплектування та соціальної підтримки, виконавчою владою та місцевим самоврядуванням», – наголосив Сергій Подолін.

Про проведену роботу доповіли представники тергромад, військові комісари терцентрів комплектування та соціальної підтримки, голови місцевих призовних комісій, лікарі, які організовують роботу з медогляду.

0