268

0

Керівник розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік перевірив як на Рівненщині працює центр команди підтримки “Дія”.

Пандемія коронавірусу прискорила цифровізацію України: у перші дні запровадження “червоних” зон кількість користувачів “Дії” зросла на 3,5 мільйони, – розповів керівник розвитку електронних послуг у Мінцифрі Мстислав Банік.

На Рівненщині у центрах команди підтримки “Дії” працюють волонтери. Вони, зокрема, інформують про види COVID-сертифікатів, допомагають їх отримати на порталі або у мобільному застосунку. Також підказують, як діяти, якщо сертифікат не згенерувався.

“Через помилки сімейних лікарів або міграційної служби трапляються помилки – людина не знає, куди їй іти та хто їй має допомогти. Тому наші працівники мають прямі контакти з Центром громадського здоров’я, з міграційною службою”, – заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку Іванна Смачило.

За словами куратора “Дії” від Мінцифри Мстислава Баніка, подібні пункти підтримки працюватимуть, поки на їхні послуги буде попит.

0