452

0

На Рівненщині моніторять, як працюють центри масової вакцинації у районах. Таке доручення дав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Із тим, як функціонує такий центр у Дубні, перевірили заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило та заступник голови Дубенської РДА Ірина Кружайло.

Як пояснили медпрацівники, щодня в середньому вони проводять тут 100-120 щеплень. Сьогодні ж у до обіду у центр вакцинації звернулися 39 місцевих мешканців. Найбільше людей приходить зранку і увечері, по завершенню робочого дня. 

«Важливо, щоб центри вакцинації функціонували на належному рівні, аби всі бажаючі без проблем могли отримати щеплення.  Разом із тим, ще одним питанням, яке потребує уваги, є вчасне і якісне внесення даних про вакцинацію в систему. Адже від цього залежить отримання COVID-сертифікатів», – підсумувала заступниця  голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

Центр масової вакцинації розташований за адресою м. Дубно, вул. Грушевського, 119-В (приміщення «Епіцентру»). Робочий графік – щоденно з 09.00 до 17.00 години.

Також в районі працюють 8 пунктів щеплень на базі центрів ПМСД та є виїзні бригади, які за потреби можуть виїхати та провести вакцинацію колективу людей.

0