442

0

Найскладніші напрямки руху для рейсових автобусів на Рівненщині – Млинівський, Демидівський та Гощанський.

У деяких селах останнього транспортного сполучення немає через перемети, – повідомили Суспільному на автовокзалах Рівного. Автобуси поступово відновлюють свій рух, проте, приходитимуть зі значним запізненням, – про це йдеться у матеріалі Суспільного.Рівне.

Негода та снігопад на Рівненщині зранку 9 лютого перервали курсування рейсових автобусів за кількома напрямками. Начальники автовокзалів запевняють: автобуси свій рух відновлюють, але приходитимуть до кінцевих точок зі значним запізненням. Причиною збою називають перемети та лід на дорогах.

“Проблемним залишається Гощанський напрямок, там ряд машин лише до Тучина доїжджають, а в кінцеві села бояться хлопці їхати, бо є перемети. Решта поки усі районні центри їдуть – десь більше транспортних засобів, десь трохи менше, але їдуть. Такого, щоб взагалі якийсь напрямок не курсував – такого немає”, – розповів начальник автостанції “Чайка” Олександр Рашкевич.

Він уточнив, що до сьомої години ранку було лише три автобуси, які змогли дістатися до автовокзалу. Також він додав, що є автобуси, які не могли виїхати з місць ночівлі, проте, рух відновлюється.

“Вже оживає, транспортні засоби з’їжджаються і на відправку, на платформи й на місця відстою, і з’їжджаються, і роз’їжджаються. Поки знаю чітко від водіїв – це Гощанський напрямок є проблемним. Доїзд до кінцевих сіл залишаться проблематичним”, – сказав Олександр Рашкевич.

0