211

0

Ті, хто залучений до організації проведення ЗНО, можуть щепитися від COVID 19.

Уже почали формувати списки охочих. Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

Працівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти звертаються до керівників закладів освіти.

Керівники формують і направляють списки до органів управління освітою місцевих рад. Органи управління освітою місцевих рад надають списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Департаменти (управління) передають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій.

Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівників закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.

Уточнені списки керівники надають до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Усю необхідну інформацію можна знайти за посиланням — vaccination.covid19.gov.ua

або за номером контакт-центру 0 800 60 20 19.

За повідомленням з Рівненської ОДА.

0