257

0

Навчання у школах Рівненщини розпочнеться 1 вересня у звичному форматі.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін напередодні Дня знань розповів про підсумки реалізованих проєктів та ключові завдання нового навчального року:

  • Комп’ютеризація шкіл. Карантин довів, наскільки це важливо. Коштом державної субвенції, спрямованої на боротьбу з COVID-19 та її наслідками, у 2021 році буде централізовано закуплено 2344 ноутбуки для вчителів наших шкіл. На їх придбання спрямують більше 45 мільйонів гривень.
  • Реформа шкільного харчування. Масштабні перетворення в системі шкільного харчування започатковані за ініціативою першої леді Олени Зеленської. На Рівненщині вже якісно осучаснено 98 харчоблоків в навчальних закладах. Наше завдання – розширювати перелік таких закладів.
  • Розбудова інфраструктури. У межах Програми Президента «Велике будівництво» у цьому році в регіоні реалізується 12 об’єктів соціальної інфраструктури, серед них – 2 школи, 3 дитсадки, а також 5 спортивних проєктів.
  • Цифровізація шкільної освіти. Вже з 1 вересня цього року свідоцтва про початкову освіту будуть електронними (з можливістю отримати документ в паперовій формі). Відтепер документи про освіту видаватимуться на кожному рівні повної загальної середньої освіти, а процес їхнього обліку відбуватиметься в електронній формі.
  • Модернізація професійної освіти. Рівненщина ― в лідерах за кількістю навчально-практичних центрів серед регіонів. Наразі функціонує 25 оновлених таких центрів. Всі вони оснащені модернізованим обладнанням з сучасною інфраструктурою. Цей фактор сприятиме підвищенню привабливості для молоді профтехосвіти.
  • Підготовка кадрів для великих підприємств. В рамках проекту «Rivne work hub» напрацьовуємо варіанти співпраці для підготовки кадрів затребуваних робітничих професій для підприємств регіону.

Влада області працює над створенням кращих умов для навчання та виховання дітей.

0