339

0

У ході брифінгу в Рівненській ОДА було розглянуто питання щодо готовності лікарень приймати велику кількість хворих на ковід.

Якщо заповненість загального ліжкового фонду перевищує 50%, то департамент цивільного захисту та охорони здоров’я Рівненської ОДА має право подавати клопотання про збільшення кількості лікарень або «ковідних» ліжок в існуючих медзакладах.

Ще 8 жовтня завантаженість ліжкового фонду в області становила 57%. Тож було прийнято рішення звернутися до МОЗ із клопотанням передбачити дві нові лікарні – Рокитнівську та Гощанську, де надаватимуть медичну допомогу пацієнтам із COVID-19. Внаслідок цього рівень завантаженості “ковідних” ліжок знизився до 50%. Однак за вихідні кількість пацієнтів зросла. Тож знову подаватиметься клопотання до МОЗ.

Завантаженість відділень інтенсивної терапії, які надають медичну допомогу пацієнтам із COVID-19, становить понад 85%. Наразі у Сарненській ЦРЛ працюють над виконанням норм, які передбачені НСЗУ, щоб законтрактувати заклад. Також відкореговано маршрут пацієнтів.

На Рівненщині є достатньо ресурсів та ліжкового фонду, щоб надавати медичну допомогу вчасно.

0