770

0

Можна було б пожартувати, що найпростіший спосіб перевірити смак мандаринів — це почистити та з’їсти одну з них. Однак, навряд чи таке можна провернути прямо на ринку або в магазині. Тим більше, що фрукт було б не зайвим помити. Особливо на тлі добре відомих всім подій в країні та світі. І все ж існує кілька більш-менш красномовних показників, за якими можна виявити кислі, несмачні мандарини. Само собою, аналізувати фактори найкраще по їх сукупності для досягнення максимального ефекту, інформує Ukr.Media.

Ознака перша — колір

У даному разі йдеться зовсім не про м’якуш фрукта, а про його шкірку. Саме колір шкірки дозволяє з досить високою часткою ймовірності виявити нестиглі мандарини. Якщо шкірка мандаринів має жовтий або блідо-жовтий колір, то краще їх не брати. Швидше за все вони будуть або кислими, або навпаки занадто солодкими. У правильного, добротного мандарина шкірка повинна бути строго оранжевого кольору.

Ознака друга — товщина

Товщина і фактура шкірки мандарина також можуть багато чого сказати про якість фрукта. Занадто товста і жорстка шкірка швидше за все буде ознакою недозрілого, а значить і кислого плоду. Навряд чи на такий продукт варто витрачати свої гроші. Шкірка правильного мандарина повинна бути тонкою. Чим тонше, тим краще. Такий плід буде ароматним, соковитим і в міру солодким. Крім того, покрив фрукта повинен мати характерну пористу фактуру.

Ознака третя — форма

Остання за списком, але не за значенням ознака, на яку слід звертати свою увагу при виборі мандаринів для столу — це форма. Найчастіше мандарини мають характерну плескату форму. Однак, саме кислі мандарини часто мають таку форму. Чого не можна сказати про ті фрукти, які вже придбали строго круглу форму без спотворень. Останні будуть гарантовано солодкими. Якщо довелося побачити такі на прилавку — можна сміливо брати.

0