311

0

Під час буревію, 25 червня, в Дубенському районі було знеструмлено 83 населених пункти.

Пошкоджено покрівлі у 32 приватних будинках та на 8 адміністративних будівлях, серед яких школи і садочки, у 10 населених пунктах було пошкоджено газопроводи.

Спільними зусиллями працівників Дубенського РЕМу, Дубенського районного управління ГУ ДСНС в Рівненській області, ДП «Дубенський лісгосп», Дубенського управління АТ «Рівнегаз», Дубенського відділу поліції, органів місцевого самоврядування та небайдужих місцевих мешканців станом на 29 червня в Дубенському районі відновлено електропостачання, газопостачання, розчищено дороги від повалених дерев, відновлено пошкоджені покрівлі.

На сьогодні електропостачання відсутнє до кількох окремих будинків в районі, бригади Дубенського РЕМ продовжують працювати.

Нагадаємо, що 26 червня проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС по питанню ліквідації наслідків негоди, яка вирувала на Дубенщині, 25 червня. За результатами засідання прийнято рішення вжити невідкладних заходів, щодо ліквідації наслідків стихійного лиха.

Та синоптики прогнозують найближчим нову негоду.

Рівненський гідрометеоцентр попереджає про небезпечні метеорологічні явища по Рівненській області: 30 червня вдень очікуються грози, місцями шквали 15-20м/с, град (I рівень небезпечності, жовтий).

Тому бережіть себе та будьте обережні!

0