632

0

Навчання у школах із 1 вересня відбуватиметься у звичному режимі. На цьому наголосив заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Клебошин.

«Розпочинаємо навчання впевнено, в очному форматі, — сказав він. — Навіть у разі запровадження карантину, чергової хвилі захворюваності, ніхто навчальний процес не скасує. Ми повернемося до вже перевіреного формату — онлайн-навчання. Ані на секунду не припинялась робота над підготовкою Всеукраїнської школи онлайн, над перепідготовкою вчителів. До того ж у всіх областях триває процес закупівлі технічних засобів (ноутбуків) для вчителів, щоб дати їм можливість у разі потреби проводити навчальний процес дистанційно. Також багато громад закуповують ноутбуки для багатодітних, малозабезпечених родин. Усе це відбувається в межах  мільярда гривень ковідної субвенції».

За словами народного депутата, дотримання санітарних норм та рекомендацій під час навчання зберігається. Нині немає жодної проблеми із забезпеченням закладів усіма необхідними засобами, переконаний він. А спеціальних довідок перед тим, як іти до школи, від учнів та батьків не вимагатимуть.

Водночас парламентарій нагадав: згідно з рекомендаціями МОЗ, не менш як 80 відсотків педагогічного складу освітнього закладу має бути вакциновано. За цих умов школи будуть осередками безпечного навчання.

0