837

0

4 лютого рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради було погоджено перенесення автобусних зупинок на вулиці Замковій, майдані Незалежності та вулиці Данила Галицького.

Як зауважили у міській раді – прийняття цього рішення викликало суперечливу реакцію дубенчан в соціальних мережах.

Відтак,адміністрація ради надала роз’яснення стосовно даного питання.

“У 2020 році управлінням архітектури, будівництва та земельних питань міської ради розпочато виготовлення проекту організації дорожнього руху центральної частини міста. Розробником документації визначено ФОП Гонгало І.І., у котрого є наявний сертифікат за напрямом “Інженерно-будівельне проектування доріг”.

Згідно зі статею 27 Закону України “Про дорожній рух” організація дорожнього руху на вулицях здійснюється на основі схем організації дорожнього руху, погодженої із відповідними підрозділами Національної поліції. Відповідно до цього, розроблена документація була подана на погодження в Управління патрульної поліції в Рівненській області. За результатами розгляду було надано ряд зауважень, в тому числі і невідповідність розташування зупинок маршрутного транспорту п. 5.4 ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці та дороги населених пунктів”.

Хочемо зауважити, що розробка та затвердження даного проекту дозволить впорядкувати рух транспортних засобів, пішоходів та велосипедистів на 14 вулицях історичного ареалу міста Дубно та комплексно вирішити питання забезпечення сучасного, безпечного, зручного пересування усіх учасників дорожнього руху. Реалізація ж цього проекту буде поступовою, при умові наявного фінансування та в процесі подальших ремонтів вулиць центральної частини міста Дубно”, – повідомили у міській раді Дубна.

0