489

0

Про амбітні плани на 2022 рік йшлося під час онлайн наради із керівниками громад Рівненщини.

Як розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, на Рівненщині планують розбудувати мережу парків дозвілля, відремонтувати будинки культури та реконструювати ДЮСШ.

«Вже зараз ми активно працюємо над проектом зі створення парків дозвілля у межах президентського проєкту «Велике будівництво». Однак ми не чекаємо початку наступного року, а вже зараз вивчаємо реальний стан локацій та плануємо подальшу роботу», – розповідає Людмила Шатковська.

Також заступниця голови ОДА зазначила, що у 2022 році в межах проєкту Президента України громади області зможуть отримати додаткове фінансування на реконструкцію діючих будинків культури.

Окрім того, до переліку реконструкції спортивних закладів області, які включені до програми «Велике будівництво», увійшли 6 спортивних об’єктів: по два у Березному та Костополі, а також у Рівному, Дубно.

У закладах проведуть капітальні ремонти залів, модернізують спортивні бази, реконструюють приміщення. Окрім поліпшених умов, це дозволить збільшити кількість місць для занять спортом та створити можливості для проведення змагань вищого рівня.

0